Zendaya-personal(16.-17.9.)

17. září 2013 v 22:19 | Anne |  Personal photos
Omlouvám e že jsem tu tak pozdě,ale dřív jsem to nestihla:(A dneska je velký den,dneska totiž jak jsem několikrát psala vyšlo Zendayino nové album s názvem "Zendaya" a samozřejmě je již na i tunes za 10 dolarů:)!Je to tak úžasné,jestli bude i u nás určitě si ho koupím♥!Jestli jste ještě neslyšely jejím album doporučuji aspon pár písniček poslouchnot,vážně to stojí za to,v pátek už jsem psala zde.Je vážně hrozně talentovaná a doufám že to dotáhne daleko,protože ona si to zaslouží a bude daleko víc alb,vážně už se nemůžu dočkat na turné,kéžby bylo i v Evropě ,ale to si ještě počkáme:/
Jinak dneska kromě vydání Zendayinýho alba,je taky koncert Seleny ve Vídni a jak jste si možná pečetly jsem velká Selenators,bohužel jsem nemohla jet,protože jsem neměla odvoz,tolik mne to mrzí,tak moc bych chtěla Selenu vidět...Je to hrozná představa že asi jenom 265km odděluje Selenu vidět...:((((Ale doufám že ji někdy uvidím a doufám že si to všichni co jsou právě na koncertě suprově užijí:))!


image host image host image host image host image host
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zendaya vs. Bella

Zendaya 68% (17)
Bella 32% (8)

Komentáře

1 Anett • bellathorne-official Anett • bellathorne-official | Web | 18. září 2013 v 12:42 | Reagovat

To s Sel je škoda, já tam taky moc chtěla:( Ale je to z ruky, no.. ve Vídni jsem byla na konci prázdnin, byli jsme na jihu Moravy, takže to bylo asi jen hodinku vlakem, ale takhle..:/ Ty písničky jsou úžasné, už jsem je slyšela!:) Jenom doufám, že to u nás bude. Když třeba album vydala Selena, nebo nedávno Ariana Grande, tak to prodávali u nás už pár dní před prodejem v USA. A teď o tom na bontonlandu není ani zmínka. Nevím, jestli je to tím, že je Zendaya zatím méně známá, ale měli by to vydat i u nás, ne?:/ A ten odkaz na imgbox.com nejde:D Zkus tu fotku nahrát a až se to nahraje a ukáže se ti tam ten 'avatar' - obrázek - tak to rozklikni a až potom mi zkus poslat ten odkaz přímo toho obrázku, to by jít mělo:)

2 Zuzka Zuzka | Web | 18. září 2013 v 15:55 | Reagovat

Joj nabudúce Sel uvidíš .. raz to vínde ;)  A zendaya je na tých fotkách nádherna :) Ten album si asi tiež kúpim :) :D

3 Zuzi :) Zuzi :) | Web | 18. září 2013 v 19:33 | Reagovat

Ahoj, určitě tě do Affs vezmu, moc ráda :) Jinak věřím, že Sel jednou uvidíme.. musíme tomu věřit :))

4 hannah-montana-forever-love hannah-montana-forever-love | Web | 18. září 2013 v 20:46 | Reagovat

Písničky - dokonalý <33.. Ráda bych taky na koncert Dayi :'33 Držím pěsti at se nechá inspirovat SEl a pojede i do Evropy někdy :'33..JInak o tom koncertu Sel jsem psala, myslím, že sis to četla, takže to rozepisovat už nebudu :D

5 AlbertMot AlbertMot | E-mail | Web | 6. června 2018 v 20:20 | Reagovat

The prostate gland is the central a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The men's prostate is located just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.

Prostate infection, also called prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 yrs . old. Infections from the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all forms of prostate infection. It is due to bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections via the rest in the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the cause of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for overall health and it will also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations weekly will assist you to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef a week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to adopt to make sure a healthy prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to go for prostate examination at least once annually.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama